Profesyonel Bakım Hizmeti

Profesyonel Bakım Hizmeti

Türkiye’nin her yerine 7/24 destek veren çağrı merkezimiz ile uzaktan ve yerinde servis ve bakım-onarım hizmeti POLYSERVİCE tarafından sunulmaktadır.
Kaliteli hizmetin, iyi eğitimden geçeceğinin bilincinde hareket ederek çalışanlarımızı sürekli eğiterek gelişen teknolojileri yakından takip ediyoruz. Güncel sertifikalı uzman çalışanlarımız ile çözümler üretiyoruz.

Servis ve bakım-onarım hizmetleri kapsamında;
• Kullanıcılar tarafından oluşturulan arıza kayıtları ve oluşturulan veriler doğrultusunda en kısa süre içerisinde, gerekli bakım onarım hizmetini planlıyoruz.
• İşletme ve sistemsel arızaların tespiti giderilmesine ilişkin tecrübeli ekibimiz ile elektrik şarj istasyonların en kısa sürede işletmeye geri dönmelerini sağlıyoruz.
• Mobil araçlarımız ve araçta stoklu yedek parçamız ile elektrikli şarj istasyonuna en kısa süre içinde ulaşarak çözüm üretiyoruz.
• Kestirimci Bakım hizmetimiz kapsamında, elektrikli şarj istasyonunuzun daha uzun sürelerle arızasız ve problemsiz olarak çalışması, beklenmedik arızalar sebebiyle tehlikeli durumların ortaya çıkmaması ve istenmeyen olaylara, malzeme hasarlarına, zaman kaybına sebep olmaması amacıyla özenle çalışıyoruz.
• Elektrikli şarj istasyonlarının hizmet güvenilirliği ve kullanım konforunu sağlamak için sektörde büyük önem arz eden test hizmetleri, ölçüm hizmetleri, hata tespit hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
• Elektrikli şarj istasyonunun işletilmesi ve fonksiyonlarının eksiksiz çalışmasını sağlamak üzere periyodik bakımlarını zamanında ve optimal olarak gerçekleştiriyoruz.